Nano srebro, nanosrebro, nano złoto, nanozłoto, komponent nano srebro, komponent nano złoto

nano srebro tychy, nano srebro śląsk, nano srebro tanio

nano złoto tychy, nano złoto śląsk, nano złoto tanio

nano srebro, nano srebro zastosowanie, nano srebro działanie

nano złoto, nano złoto zastosowanie, nano srebro działanie

nano srebro z krzemionką, nano srebro i nano złoto, krzemionka

oliwa magnezowa ze złotem, oliwa magnezowa, oliwa magnezowa zastosowanie, oliwa magnezowa właściwości, oliwa magnezowa skład

Komponent Nano Srebro + Krzemionka

nano-srebro-z-krzememCząsteczki srebra (Ag), cząsteczki krzemu (SiO2) i H2O, wielkość cząsteczek: Ag 6-12nm, stężenie: srebro 250 ppm, SiO2 350ppm.
1 litr, produkt ważny przez okres 3 lat od daty produkcji

Cena – tylko u nas Nano Złoto + Krzemionka – 120 zł netto (147,60 zł brutto)

Produkt ten łączy zalety nano skali, mianowicie wysoką aktywność biostatyczną nano srebra oraz zalety krzemionki pełniącą rolę nośnika ułatwiającego aplikację produktu w różnych gałęziach przemysłu.
Dzięki swoim unikalnym właściwościom krzemionka z nano cząsteczkami srebra znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, takich jak:

  • Przemysł rolno spożywczy
  • Przemysł kosmetyczny
  • Przemysł budowlany
  • Przemysł papierniczy i drewniany

Nasze Nano Srebro z krzemem to koncentrat do rozcieńczenia w wodzie destylowanej. Jest bezpieczne nie uszkadza powierzchni. Rozcieńczenie w zwykłej wodzie może spowodować mniejszą skuteczność komponentu.
Skuteczne działanie to 25 ppm w cieczy.

Nano Srebro w przemyśle rolno-spożywczym:

Nano srebro używany jest do dezynfekcji pomieszczeń, odkażania urządzeń i instalacji (szczególnie przy procesach produkcyjnych gdzie jest wymagany wysoki poziom sterylności), do produkcji materiałów opatrunkowych.
Przy dezynfekcji bakterio i grzybobójczej hal produkcyjnych i innych pomieszczeń, dezynfekcji ciągów klimatyzacyjnych i powietrza w halach gdzie przebywają ludzie Nano Srebra można używać w obecności załogi, bez zabezpieczeń dróg oddechowych.
Do dezynfekcja  odzieży roboczej która jest używana przez pracowników stykających się z procesem produkcyjnym wytwarzania kosmetyków i ich dystrybucji – elementy odzieży nasączone (przy praniu) nanokoloidami srebra, można wielokrotnie prać i nawet po kilkunastu następnych procesach prania, zachowują silne właściwości bakterio i grzybobójcze.
Używany jest również do dezynfekcji bakteriobójczej i grzybobójczej wody przeznaczonej do procesów produkcyjnych oraz do spożycia. Bardzo skuteczne w sadownictwie do oprysków drzew i krzewów. Bardzo skuteczne do przechowywania owoców i warzyw.

Ważna informacja:

Opis właściwości preparatu zawarty w niniejszym opracowaniu ma charakter wyłącznie informacyjny został pozyskany z opracowań naukowych badań klinicznych oraz eksperymentów naukowych. Produkt nie jest lekiem! Ze względów prawnych nie może być stosowany w Polsce jako suplement diety i jako produkt spożywczy. Zastosowanie produktu z wyżej wymienionych powodów zależy tylko i wyłącznie od inwencji kupującego.

Skład produktu:

Nano Srebro + Krzemionka
Skład Cząsteczki srebra (Ag), H2O, cząsteczki krzemu SiO2
Składnik aktywny Ag (nanocząsteczki srebra) i SiO2
Pojemność opakowania 1 litr
Stężenie Ag 250 ppm, SiO2 350 ppm
Wielkość cząsteczek od 6 do 12nm*
Data ważności 3 lata od daty produkcji

* – taki dobór wielkości cząsteczek gwarantuje najskuteczniejsze zwalczanie bakterii, gdyż rozmiar bakterii oscyluje w granicach 150-250nm.